Erkeği Elde Etme - Erkeği Elde Etmenin Yolları

Live Support

İçeriğe git

Erkeği Baştan Çıkarma - Erkeği Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla


"Bir Erkeği Baştan Çıkarma Ve Çekiciliğini En Az %700 Artırmanın Bütün Sırlarını Keşfetmek Üzeresin..."

Bu Sayfayı Sonuna Kadar Okuduğunda Kalıcı Ve "Tam" Bir Çekicilik Konusunda Güzelliğin Neredeyse Hiç Önemli Olmadığını Ve Bir Erkeği Elde Etmek Ve Sonsuza Kadar Elinde Tutabilmek İçin Yapman Gereken Her Şeyi Öğrenmiş Olacaksın.


Eğer
sadece kısa süreli ya da günlük ilişkiler yaşamak isteyen erkekleri kendine çekmekten bıktıysan...

Eğer alelade değil her açıdan HARİKA bir erkeği kendine bağlamak istiyorsan...

Eğer partnerin, önceki ilişkisinin verdiği acıyı ya da başka bir şeyi bahane ederek senden uzak duruyorsa...

Eğer başarısız olma korkusu yaşamadan, ilişkinde bir sonraki seviyeye geçmeyi gerçekten istiyorsan...

Eğer ayrıldığın sevgilinle yeniden, öncekinden çok daha iyi bir ilişkiye başlamayı gerçekten istiyorsan...

Eğer ilişkiler konusunda erkeklerin zihninde geçenleri öğrenmek ve bu bilgiyi kendi avantajına kullanmak istiyorsan...

... Eğer yukarıda saydıklarımın biri ya da bir kaçı senin durumuna uyuyorsa, önümüzdeki bir kaç dakika boyunca okuyacakların hayatının dönüm noktası olacak.""HAYATINDA, ÖZELLİKLE ERKEKLERLE İLETİŞİM KURMAK VE KALICI ÇEKİCİLİK YARATMAK KONUSUNDA BİR ŞEYLERİN EKSİK OLDUĞUNU MU HİSSEDİYORSUN?"


Beni dinlersen yüzlerce okurum ve danışanımın hayatını değiştirdiğim gibi seninde aşk hayatını iyi yönde baştan aşağı değiştirebilirim.


Merhaba, ben Ricci

Hayatımın son 18 yılını çekici iletişim ve iletişim psikolojisi üzerine 200' den fazla kitap ve semineri neredeyse ezberleyerek ve tanımadığım yüzlerce insanla tanışarak ve bu konuda yardımımı isteyen yüzlerce insana danışmanlık yaparak ve birebir eğitimler vererek geçirdim. Kendi yöntemlerimi ve felsefemi herkesin uygulayabileceği hale getirerek insanlara aşk hayatlarında yardımcı olmaya çalışıyorum.

Hakkımda daha fazla bilgi edinmek istersen buraya tıkla
Ricci' den Bir Mesajın Var:

Erkekler konusunda başarılı olmak hakkında, hayatını baştan sona değiştirecek bir çok bilgiye bir kaç dakika içinde ulaşmak üzeresin.

Her gün kadın erkek ilişkileri hakkında tonlarca eposta alıyorum. İlişkiler hakkında her gün dergi ve kitaplar okuyorum.

Hepsini gördüm. Temel. İleri seviye. İyi, kötü ve çirkin. En fazlada çirkin olanları.

Şüphesiz, gerek ünlü bir kadın-erkek ilişkileri uzmanının gerekse 15 yaşındaki bir çocuğun yazmış olduğu bir şey olsun, en sık gördüğüm "taktik"...
"SADECE KENDİN OL"

Eğer bir oylama yapılsaydı bu taktik kesinlikle en iyiler arasında olurdu.

Ne yazık ki, kadın-erkek ilişkileri önerilerinde çoğunluğun oyu, kalitenin bir göstergesi değildir. Aslında, çoğu zaman durum bunun tam tersidir. "Sadece kendin ol" benim asla kullanmayacağım bir öneridir. Ne websitemde, ne bir makalede. Hiç bir yerde.

"Sadece kendin ol" (Bundan böyle SKO olarak geçecektır) bir çok nedenden dolayı tehlikeli ya da en azından zarar verici bir öneridir.

Bu öneriyi veren kişinin erkek veya kadın, genç veya yaşlı, bekar veya evli olması farketmez. Bu öneri, bir kişinin kadın-erkek ilişkileri hakkında bir şey bilmediği veya aklına başka bir şey gelmediği... ama bu konuda bilgisiz görünmek istemediği zaman kullandığı basmakalıp bir cevaptır.

Bir arkadaşına
"Erkekler ne ister" diye bir sor. Veya annene, veya Dr. İlişkiler Uzmanına. Hepside SKO' nun bir türeviyle sana cevap verecektir. Neden? Bu doğru cevap olduğundan değil, erkeklerin ne istediği hakkında hiç bir fikirleri olmadığından.

Ama bir şey söylemek zorundalar değil mi? Ayrıca, SKO' u hayatları boyunca duyuyorlar. Bu doğru cevap olmalı.
Nasıl olurda bir şey hem bu kadar bilindik hem de bu kadar yanlış olabilir?

Yan fayda olarak, SKO aynı zamanda öneriyi verende bir kendini beğenmişlik veya üstünlük hissi de uyandıran bir cevaptır... sanki kadın-erkek ilişkileri hakkında bir öneri aramak düşük bir zekanın veya az gelişmiş bir sosyal zekanın göstergesiymiş gibi. Ve de ne kadar çok insan kendini üstün görmeyi seviyor...

Ama bu konuyla ilgili biraz baskı yaptığın da, daha fazla ayrıntı istediğin de ne olur? Onlara hayatın boyunca sadece kendin olmanın sana hiç bir şey kazandırmadığını hatta uzun bir süredir düzgün bir erkekle birlikte olmadığını, aşk ve çekicilikle dolu bir ilişki yaşamadığını söyle.

Ya şimdi?

Bu nokta da sana çok bilinen başka bir basmakalıp cevap verebilirler:
"Sabırlı olmalısın ve zamanı geldiğinde doğru erkekle karşılaşacaksın."

Ha bir de unutmadan
"Ve aranızdaki ilişki yürümezse demek ki bu kaderinizde yokmuş."

Aynısı olmasa bile bunların türevi cevaplar alacaksındır.

Ben bunların düpedüz saçmalık olduğunu düşünüyorum!

Bu öneriler hayatı boyunca ilişkilerde bocalamış birine nasıl söylenir?! Güzel bile olsa sürekli istemediği insanları kendine çeken ve gerçekten hoşlandığı bir erkekle çıkmaya başlasa dahi ikinci bir defa buluşma şansı bulamayan. Kimi zaman kendini yalnız, stresli, mutsuz hisseden birine... Bir şeyleri açıkça yanlış yapan ama ne oldukları konusunda en ufak bir fikri bile olmayan birine...

Sadece kendin olmak, sabırlı olmak, "kader" deyip geçmek yerine, bu soruna sahip olan kişinin sorumluluğu eline alması ve istediği hayatı kendisi oluşturmaya karar vermesi belki daha yararlı olur. Geçmişte yaptığı hatalardan ders alıp geleceğini buna göre düzeltmesi. İstediği erkeğin onu her zaman çekici bulmasını sağlayacak yaklaşımları, huyları ve düşünceleri öğrenmesi.

Bu kullanışlı bir öneri olurdu!

Ama bu seferde başka bir problem ortaya çıkardı.

SKO' nun en çok bilindik ve potansiyel olarak en zarar verici öneri olmasının ikinci ana nedeni, bu öneriye ihtiyacı olan kişiye
hiç bir şey yapmaması için bir bahane veriyor olmasıdır. Her zaman yapmış olduğu şeye devam etmesi için diğerleri tarafından onaylanmış, uygun bir bahane. Sadece istediğini veya rahat hissettiği şeyi yapmasını destekleyen bir bahane.

Her akşam koltuğa yayılıp, televizyon izlemesini destekleyen uygun bir bahane... çünkü ne de olsa o, koltuğa yayılıp, televizyon izlemeyi seven biri.

Gördüğün gibi, alfa kadın olmak sadece kendin olmakla ilgili değildir. Ve kesinlikle olmadığın biri gibi davranmaya çalışmakta değildir.
Bu, istediğin kişi olmakla ilgilidir. Kişisel gelişimle, tam potansiyeline ulaşmakla ilgilidir. İyi hissetmek, mutlu olmak ve yeni şeyler öğrenmekle ilgilidir.

Zaman zaman erkekleri etkileme hakkında öğrendikleri bilgilerin hayatlarını iyi yönde ne kadar değiştirdiği konusunda elektronik postalar ve yorumlar alıyorum. Şimdi "oyun" u ne kadar iyi anladıkları ve sonuç olarak sosyal hayatlarının ne kadar geliştiği konusunda.

Peki, şunu dinle, bu bildiklerini arkadaşlarıyla paylaşmak istediklerinde ve bu bilgilerin hayatlarını ne kadar değiştirdiğini söylediğinde...
arkadaşları biraz bile ilgili görünmüyorlar.

Veya arkadaşları belkide erkeklerin yanında nasıl davranılması gerektiğini "öğrenme" düşüncesinin ne kadar saçma olduğunu düşünüyorlar ve böyle bir öneride bulunduğu için bile ona kendini kötü hissettirmeye çalışıyorlar.

Sonra bu arkadaşlar SKO' yı öğütlemeye başlıyorlar ve o kızı erkeklerle iyi geçinmek için "hile ve numara" ya ihtiyacın olmadığı konusunda seni ikna etmeye çalışıyorlar.

Bu çok akıllı arkadaşlar, zamanlarını internette sörf yaparak veya oyun oynayarak geçirirler. Aynı arkadaşlar erkekler için her gün süslenmen, aşk notları yazman, o erkekle önce arkadaş olman, o erkeği elinden kaçırmamak için ilgi göstermen gerektiğini söylerler.

Çoğu kız bu konu da ya çok erken ya da çok geç davranır. Herneyse.

Başka bir deyişle bu arkadaşların hiç bir fikirleri olmadığı halde, kendilerini geliştirmeye çalışan ve bu konuda neyin işe yaradığını anlayan insanlara SKO öğüdünü verme yetkisini kendilerinde buluyorlar.

Onlara erkeğe kafa tutmaktan, vücut dili, kafa karıştırma, özgüven, tahmin edilemezlik, iletişimsel stratejiler veya diğer temel konulardan bahset. Ve sana ışıktan gözünü alamayan bir kedi gibi, yakalanmış bir ifadeyle nasıl baktıklarını izle.

Bu arkadaşlardan gerçekten tavsiye almak istiyor musun?

Sana bir kaç şey soracağım.

Tanıştığın erkeklerle kalıcı bir ilişki yaşamak konusunda bocaladığını mı fark ediyorsun?

Yanlış erkeklerle ilişkiler yaşamaktan bıktın mı?

Doğru erkeği bulmak istiyor musun?

İlişki ve çekicilik süreci kendine tam anlamıyla güvenmediğin bir konu mu, ve bu konuda neyin yolunda gitmediğini bilmek mi istiyorsun?

Güzel ve alımlı bir kadın olsan da ilişkilerini ikinci buluşmadan öteye taşımakta zorlanıyor musun?

Korkuların ve bu konuda doğru bilgilerle kendini geliştirmemiş olman, sadece yanlış erkekleri kendine çekmene yol açmıyor, aynı zaman da DOĞRU erkeği kendine çekmede, ilgisini koruma da, kendini sana adaması konusunda sorunlar yaşamana sebep oluyor.

18 yılda keşfettiğim şeyse, erkekte (alelade değil HARİKA bir erkek üzerinde) karşı konulamaz bir çekicilik yaratacak doğal ve gerçek tekniklerin var olduğu.

Son 18 yılda
gerçek benliğini feda etmeden gerçekten istediğin aşkı bulmana yardımcı olacak hayat değiştirici bakış açıları, yöntemler ve teknikler keşfettim. Ve bunları bilgisayar da çalışabilen bir e-kitap haline getirdim. Ve istersen 3 dakika içinde bu bilgileri kendine katmaya başlayabilirsin.

İşte onlardan bazıları:


"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" E-Kitabında Şunları Öğreneceksin:


Kadınlar erkekler konusunda uzun süreli başarı yakalama şansını ta ilk baştan nasıl yok ediyor... Ve seni sen istediğin sürece çekici bulmasını nasıl sağlarsın

Bir erkekle, seni can kulağıyla dinlemesini ve sana istediğin ilgiyi göstermesini sağlayacak şekilde nasıl iletişim kurarsın,

"Doğuştan Çekici" kızlar nasıl oluyorda, her hangi çaba sarf etmeden ve kolayca hoşlandıkları erkeği kendilerine bağlıyorlar,

Çekiciliğini Korumanın En iyi 14 Yolu, Sana Sadece Çekiciliği Oluşturmayı Değil Bunu Nasıl Koruyabileceğini de Anlatacağım

Uzun süreli bir ilişkiyi canlandırmanın ve ilişkinizi ilk günlerine geri döndürmenin 26 sırrı,

İnsan amacına göre gelişir. Sana Olmuş Erkek Teorimi kapsamlı bir şekilde açıkladığım "Olmuş Erkeğin Yolu" e-kitabını ücretsiz vereceğim,

17 Çekici Vücut Dili Tüyosu (Unutma Önemli Olan Ne Söylediğin Değil Nasıl Söylediğin)

Erkekler kadınlara neden muhtaçtır, (hayır bunun cinsellikle alakası yok) bir erkeğin sadece kadında bulabileceği en önemli karakter özelliği nedir?

Bir ilişkiyi daha başlamadan bitirmenin 9 Yolu

İlk buluşma da yapılan en kritik 10 hata (Bunları yapmadığın sürece harika bir ilk buluşma geçireceksin)

Hayata olumlu bir bakış açısı geliştirmek için en büyük yardımcıların olacak hayat değiştirici Olumlamalar, "NEDEN" , Çapalama ve diğer KALICI MOTİVASYON Teknikleri

Sesini derinleştirmenin en iyi 8 yöntemi, böylelikle erkeklerin evrensel olarak çekici bulduğu ve büyülendiği bir ses tonuyla konuşabileceksin,

Hiç çok çekici bir erkeğin yanında çekici olmayan bir kadın görüp "Bu adamın bu kızın yanında ne işi var?" dediğin oldu mu? "Doğal" ların büyük bir gizlilikle sakladıkları bu kitapta anlatacağım bir sırla, arkadaşlarının sana bakmayacağını düşündüğü bir erkekle neredeyse hiç çaba harcamadan nasıl çıkabileceğini (Merak etme öğrenmesi kolay)

Ve çok daha fazlasını..."SADECE KARAKTERİNLE, İSTEDİĞİN ERKEĞİ ELDE ETMEK VE KALICI ÇEKİCİLİK YARATMAK KONUSUNDAKİ EN GİZLİ SİLAHLARI 70' TEN FAZLA ÖRNEK VE TEKNİKLE ANLATACAĞIM"


Bu e-kitapta moda ile ilgili tüyolar yok, bunları zaten her yerde bulabilirsin.

Bu e-kitapta bir erkekten istediğini almak için nasıl bir takım oyunlar oynaman gerektiği gibi şeyler yok.

Bu e-kitapta ucuz numaralarla erkekleri nasıl etkileyeceğini anlatmıyorum.

Bu e-kitapta sana her hangi bir erkeği değil, HARİKA bir erkeği nasıl cezbeder, nasıl kendine bağlarsın,

Bu e-kitapta, sadece güzelliğe güvenmenin kadınları nasıl yarıyolda bıraktığını ve bunun yerine doğal karakterinle duygusal ve zihinsel çekicilik yaratarak nasıl kalıcı ve doyurucu ilişkiler yaşamaya başlayabilirsin,

Var olan bir ilişkini nasıl çok daha canlı hale getirebilirsin,

Eski erkek arkadaşını nasıl geri kazanırsın,

Kısacası çekicilik hakkında 18 yılda edindiğim kişisel deney ve araştırmalarımı seninle paylaşacağım bu e-kitabımda. Hayat hikayemi anlatmayacağım, bu e-kitap baştan sona SOMUT, anında uygulayabileceğin tonlarca bilgiyle dolu.

Bilgi güçtür. Ve bu e-kitapta bulacağın bilgileri kitabevlerindeki raflar da ya da internette ki kim olduğu belirsiz insanların yazdığı basmakalıp ve ezbere yazılarla bir nebze olsun kıyaslayamazsın."BU SETİN İÇİNDE BULUNAN BİLGİLERİN ÇOK DAHA YARARSIZ OLANLARI AVRUPA VE AMERİKA' DA 10 HATTA 20 SAAT SÜREN SEMİNERLERLE VE ORTALAMA 4000 $ I AŞAN ÜCRETLERLE ANLATILIYOR."
Ben bu seminerlere binlerce dolar heba ettim. Bu sette hiç bir şekilde çeviri olmayan %100 orjinal, TÜRKİYE' DE VE DÜNYANIN HER YERİNDE İŞE YARAYAN ve işe yararlılığı yüzlerce okurum ve danışanım tarafından da onaylanmış EN SOMUT VE KALİTELİ bilgileri edineceksin

BU E-KİTABI ŞİMDİ EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ OLARAK ŞUNLARIDA VERİYORUM:

BONUS #1: Fiziksel Çekiciliğin Ötesi: Doğal Ve Kalıcı Çekiciliğin Sırları

NORMAL FİYATI 37 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Bu ekitapçıkta kalıcı çekiciliğin en önemli unsurları olan

Tahmin edilemezliğin sırları,
Erkeklerin Gerçek Niyetlerini Nasıl Çekici Bir Şekilde Farklı Yöntemlerle Öğrenirsin,
Çekiciliğin Ölümüne Neden Olan En Önemli 2 Kelimeyi,BONUS #2: UTANGAÇLIĞINI NASIL DEĞİŞTİRİRSİN E-KİTAPÇIĞI


NORMAL FİYATI 47 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Bu e-kitapçıkta:

Utangaçlığın zihinsel ve duygusal temellerini

Bilinçaltımızın ve beynimizin bize yaptığı oyunları

Ve bütün bunların üstesinden nasıl gelebileceğinin kolay yollarını öğreneceksinBONUS #3: BAĞLI BİR İLİŞKİ İÇİN ERKEKLERLE İLETİŞİM SIRLARI

NORMAL FİYATI 47 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Bu e-kitapçıkta ise:

Erkeğinin dilinden konuşmayı

Flört sürecinin doğal adımlarını

İlişkini "yaşanır" hale getirmenin sırlarını öğreneceksinBONUS #4: EN ÇEKİCİ 70 ŞARKI E-KİTAPÇIĞI

NORMAL FİYATI 37 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Nefes kesici bir atmosfer yaratmaya en yardımcı unsurlardan biri şüphesiz müziktir. Ve bu e-kitapta 4000 şarkının arasından seçilmiş en çekici 70 şarkıyı listene ekleyebilirsin.BONUS #5: Hayat Boyu Ücretsiz Eposta Danışmanlığı

NORMAL FİYATI 1000 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Aklına takılan her hangi bir şeyi bana istediğin zaman danışabileceksin
BONUS #6: 87 Sayfalık Sürpriz Bir E-Kitap

NORMAL FİYATI 72 TL


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA E-KİTABINI EDİNDİĞİNDE ÜCRETSİZ

Erkeğin zihninden geçenler ve çekicilik konusunda ve hayatının bir çok alanında başarılı olmanı engelleyen zihinsel bariyerlerinin üstesinden nasıl kurtulabileceğin konusunda bir çok sırrı sana bu e-kitapta vereceğim.


"SANA HAYATININ SONUNA KADAR İHTİYACIN OLACAK BİLGİLER VERECEĞİM. VE EN İYİSİ DE BU BİLGİLER HER ZAMAN ELİNİN ALTINDA OLACAK"


ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA EKİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN 5 BONUS MATERYAL

BONUS #1: Doğal Ve Kalıcı Çekiciliğin Sırları E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #2: Utangaçlığını Nasıl Değiştirirsin E-Kitapçığı (47 TL DEĞERİNDE)
BONUS #3: Bağlı Bir İlişki İçin Erkeklerle İletişim Sırları (47 TL Değerinde)
BONUS #4: En Çekici 70 Şarkı E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #5: HAYAT BOYU EPOSTA DANIŞMANLIĞI (1000 TL DEĞERİNDE)
BONUS #6: 87 Sayfalık Sürpriz Bir E-Kitap (72 TL DEĞERİNDE)


Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kadınlar için özel bir sistem oluşturduğum, son 18 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Sadece KARAKTERİNLE nasıl ANINDA çekicilik oluşturabileceğini, nasıl hoşlandığın bir erkekle her açıdan güzel bir ilişki başlatıp bunu devam ettirebileceğini her yönüyle öğreneceksin.
Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 400 TL iken...


Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağlı E-Kitabına Kredi Kartınla 97 TL ye Sahip Olmak İçin Aşağıdaki Sepete Ekle Düğmesine Tıkla


Anında İndir - Saat Gece 2 Bile Olsa

Bütün Ana Kredi Kartı Türleri, BKM Ekspress Ve Havale Kabul Edilir.
Haftanın 7 Günü, Günün 24 Saati Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Dünyanın En Güvenilir Ödeme Sistemleriyle Çalışıyoruz.

Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen indirmeye başlayabilirsin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap


Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.Dostun Ricci
Okuyanlar Ne Düşünüyor?

"
Kitabın bir harika. Kesinlikle bir erkeğin bakış açısı çok daha gerekli. Teşekkürler Ricci bey :)"
Ceren


"Sadece merakımdan okudum kitabınızı ve gerçekten çok beğendim."
Elif - İstanbul


"Hemen cevap yazmana sevindim. Ben bu açıdan düşünmemiştim hiç. Gerçekten ilgilenen birisin umarım her şey istediğin gibi olur.

Nihan - Lefkoşa"Selam Ricci, okur yorumlarına ihtiyacın varsa eğer benim de bir katkım olsun istiyorum. Kitabın bir harika olmuş, arkadaşlarıma bahsettim bile. Çok farklı, eğlenceli konulara değinmişsin ve hayat hikayeni anlatmıyorsun hiç bir bölümde. Doğrudan işe yarayan şeyler anlatmışsın sadece. Daha başka kitaplarında çıkar umarım. Sevgiler.

Seda - İzmir


"Bu kitap tam bir baş yapıt, normal bir kitap olarakta görmek isterdim. Ancak o zamanda herkes kopyalardı yazdıklarını sanırım, önemli değil gayet okunaklı zaten. Ricci gerçek adın ne??

Kübra - Kastamonu


"Çok kaliteli, çok güzel bir kitap olmuş. Ellerine sağlık Ricci. Bir şey sormak istiyorum...
Pelin - Ankara


"Merhaba nasılsınız? Kitabınızı yeni aldım, şüpheliydim ilk başta ama. Bir kaç dakika sonra okumaya başladım sadece. Şu an başlarındayım kitabın ama şimdiden çok ilginç şeyler farkettim diyebilirim. Kitap bitince daha fazla yorum da yazarım, teşekkürler şimdiden.

Ayla - Kayseri


"Çok teşekkürler Ricci Beyyy..

semoss.36


"Farkedemediğim bir sürü şey varmış. Kitabın baştan sona bilgiyle dolu tek kelimeyle harika.

Ebru - İstanbul


"Dediğin gibi tam bir bilgi kitabı ve bir erkeğin zihninde bu kitabın vasıtasıyla dolaşabilmek ilginç bir deneyimdi gerçekten. İlişkiler hakkında gerçekten hayat değiştirici bir kitap, şahsen ben herkese tavsiye ediyorum.

Sıla - Ankara


"Şimdi indirdim kitabını, gerçekten çok hızlı ve kaliteli bir hizmet gördüm. Websiteni zaten beğenmiştim, kitaba da kahvemi yapıp şimdi başlıyorum. Emeğine sağlık Ricci, senin gibi insanlara Türkiye' de ihtiyacımız var.

Tülay - İstanbul


"Sevgilimden ayrılalı bir hafta kadar oluyor. Gerçekten çok zordu bu süreç ama internette araştırırken senin kitabını gördüm ve denemek istedim. Ve belki de en önemli şeyi gördüm, ilişkimde ne kadar çok hatalar yaptığımı. Ve çok daha iyi bir ilişki yaşabileceğimi anladım. Bunun bütün yolları kitabında anlatıyorsun. Çok teşekkürler Ricci.

Melisa - İstanbulERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA EKİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN 5 BONUS MATERYAL

BONUS #1: Doğal Ve Kalıcı Çekiciliğin Sırları E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #2: Utangaçlığını Nasıl Değiştirirsin E-Kitapçığı (47 TL DEĞERİNDE)
BONUS #3: Bağlı Bir İlişki İçin Erkeklerle İletişim Sırları (47 TL Değerinde)
BONUS #4: En Çekici 70 Şarkı E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #5: HAYAT BOYU EPOSTA DANIŞMANLIĞI (1000 TL DEĞERİNDE)
BONUS #6: 87 Sayfalık Sürpriz Bir E-Kitap (72 TL DEĞERİNDE)Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağlı E-Kitabına Kredi Kartınla 97 TL ye Sahip Olmak İçin Aşağıdaki Sepete Ekle Düğmesine Tıkla


Anında İndir - Saat Gece 2 Bile Olsa

Bütün Ana Kredi Kartı Türleri, BKM Ekspress Ve Havale Kabul Edilir.
Haftanın 7 Günü, Günün 24 Saati Sipariş Verin

Sıkça Sorulan Sorular

Size nasıl güvenebilirim?

Bu şüpheni çok iyi anlıyorum. Bende bir siteden alışveriş yaparken güvenilirliğine çok dikkat ediyorum çünkü.

Öncelikle ödeme sayfalarımız internetin en büyük şirketlerininde kullandığı en güvenli ödeme şekli olan bankalar tarafından onaylanmış "3D Secure" koruması ile oluşturulmuştur. Alışveriş ile alakalı her konuda satış destek bölümümüz olan destek@karizmasirlari.com adresine yazıp (ya da sitedeki canlı destek düğmesine tıklayarak), hemen yardım alabilirsin. Geceler hariç 10 dakika içinde geri dönüş yaparlar.

Kısacası ödeme ve alışveriş güvenliği konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacaksın. Bunun için en son teknoloji araçları kullanıyoruz ve her zaman destek sağlıyoruz.

Aşağıdaki diğer soruları da okuduğunda güven konusunda aklında her hangi bir soru işareti kalmayacağına eminim. Başka soruların olursa alışveriş destek bölümümüze (destek@karizmasirlari.com adresine) her zaman yazabilirsin.Bu set benim işime yarıyacak mı?

Evet, bunu garanti edebiliyorum çünkü yayınlarımı kadınlar konusunda hem başlangıç hem ileri seviyede olanları düşünerek hazırladım ve yayınlarımı satın aldıktan sonra ki 15 gün boyunca bana eposta yoluyla aklına takılan her hangi bir şeyi de danışabileceksin. Ve skype seansımızda da anında yardımımı alabileceksin. Bu avantajları dünyadaki başka hiç bir sitede bulamazsın.

İstersen önce ücretsiz eposta kursuma başla. Bu ekursta paylaşacağım makalelerde anlattıklarımı dene. Makalelerimi beğendiysen, yayınlarıma bayılacaksın çünkü.Bana biraz pahalı geldi, daha ucuzunu bulamaz mıyım?

Öncelikle yayınlarımı her önüne gelenin okumasını istemiyorum. Sadece aşk hayatındaki sorunlarını kalıcı olarak çözmek isteyenler için hazırladım yayınlarımı.

Ayrıca internette araştırırsan ucuz setler de bulabilirsin belki bu konuyla alakalı ama 19 yıllık bir tecrübeyi ve sana setlerimde aktaracağım bilgi, tecrübe ve avantajları başka bir sitede bulamazsın. Uzmanlığından emin olmadığın birinden, sana vereceklerinin yeterli seviye de olmasını bekleme. Yayınlarımda doğal ve kalıcı çekicilik hakkındaki en iyi bilgileri ve teknikleri bulacağını garanti ediyorum.


Bu seti dışarıda bir mağaza da bulabilir miyim?

Hayır.

Bu seti sadece KarizmaSırları.com websitesinden edinebilir ve DAKİKALAR içerisinde okumaya başlayabilirsin. Ne dışarı çıkmana ne de günlerce kargo beklemene gerek yok.
Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Her hangi bir kredi kartı, BKM Ekspress, banka havalesi ve PTT havalesi yoluyla alışveriş yapabilirsin. Aşağıdaki linkte bu seçenekleri görebileceksin aynı zamanda:

Bu set bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

Kredi kartı veya BKM Ekspres yoluyla satın alırsan ödemen biter bitmez seti anında indirmeye başlayabilirsin.

Havale/EFT ya da PTT havalesi yoluyla edinmek istersen 15 dakika içinde destek bölümümüz indirme linklerini epostana gönderecekler. Ve yine hemen indirmeye başlayabileceksin.RICCI' ye Sorularımı Nasıl Danışabilirim?

Facebookta "Ricci Ox" ya da kirpi@karizmasirlari.com adresinden Ricci' ye ulaşıp aklına takılanları sorabilirsin.ERKEĞİNİ BAŞTAN ÇIKAR VE SONSUZA KADAR KENDİNE BAĞLA EKİTABI VE YANINDA ÜCRETSİZ VERİLEN 5 BONUS MATERYAL

BONUS #1: Doğal Ve Kalıcı Çekiciliğin Sırları E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #2: Utangaçlığını Nasıl Değiştirirsin E-Kitapçığı (47 TL DEĞERİNDE)
BONUS #3: Bağlı Bir İlişki İçin Erkeklerle İletişim Sırları (47 TL Değerinde)
BONUS #4: En Çekici 70 Şarkı E-Kitapçığı (37 TL DEĞERİNDE)
BONUS #5: HAYAT BOYU EPOSTA DANIŞMANLIĞI (1000 TL DEĞERİNDE)
BONUS #6: 87 Sayfalık Sürpriz Bir E-Kitap (72 TL DEĞERİNDE)


Bu setle birlikte, çekicilik bilimi üzerine yüzlerce kişisel tecrübe, okuduğum onlarca kitap ve katıldığım onlarca seminer arasından kendime kattığım, kadınlar için özel bir sistem oluşturduğum, son 18 yılımın SADECE İŞE YARAYAN bilgiler ve konseptlerle dolu bölümünü kendine katabileceksin.

Bundan başka kazanacakların her açıdan harika bir ilişki yaşamanın doğal ve kalıcı sırlarından çok daha fazlası olacak. Sadece KARAKTERİNLE nasıl ANINDA çekicilik oluşturabileceğini, nasıl hoşlandığın bir erkekle her açıdan güzel bir ilişki başlatıp bunu devam ettirebileceğini her yönüyle öğreneceksin.
Böyle bir şeyin paha biçilemez olduğunun ben de farkındayım. Ama alelade bir kişisel gelişim seminerine katılmak bile ortalama 400 TL iken...


Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağlı E-Kitabına Kredi Kartınla 97 TL ye Sahip Olmak İçin Aşağıdaki Sepete Ekle Düğmesine Tıkla


Anında İndir - Saat Gece 2 Bile Olsa

Bütün Ana Kredi Kartı Türleri, BKM Ekspress Ve Havale Kabul Edilir.
Haftanın 7 Günü, Günün 24 Saati Sipariş VerinSaygınlığımız Ve Güvenilirliğimiz En Önem Verdiğimiz Konudur. Bu Yüzden Dünyanın En Güvenilir Ödeme Sistemleriyle Çalışıyoruz.

Ödemeni her hangi bir kredi kartı, bkm express, banka havalesi ve PTT havale yöntemleriyle gerçekleştirebilirsin.

- Kargo bekleme derdi yok
- Ekstra her hangi bir masraf yok
- Evine bu alışverişle ilgili her hangi bir posta gönderilmeyecek, ödemen biter bitmez hemen indirmeye başlayabilirsin
- Evinin rahatlığında alışveriş yap


Soruların olursa bize destek@karizmasirlari.com adresinden ya da soldaki anında destek düğmesi aracılığıyla 7 Gün 24 saat ulaşabilirsin.

Gece saat 2 bile olsa sipariş verebilir ve bu seti bir kaç dakika içinde bilgisayarına indirmeye başlayabilirsin.Dostun Ricci
Doğru durumu yaratmak ve DOĞRU erkeği KENDİNE ÇEKMEK (ya da şu an birlikte olduğun erkekle aranızdaki ilişkinin dinamiklerini değiştirmek) doyurucu uzun süreli bir ilişki ve kalıcı sevgiye ulaşamayacağın bir şey değil. Bunu yapmak zor olmak zorunda da değil - önceden yaşadığın ağır duygusal tecrübeleri tekrar yaşamak zorunda değilsin.

Bu e-kitap sana beklediğin aşkı nasıl bulacağını ve bunu kendini İYİ hissedeceğin bir şekilde nasıl yapacağını gösterecek. Çünkü kendine ve erkeğine birbirinizin GERÇEKTEN istediği şeyi verdiğini bileceksin - çekici, mutlu ve "olmuş" bir kadın.

Gerçekçi olmak gerekirse, hayatının en güzel ve en doyurucu tecrübelerini yaşayabilirsin - ki aşk böyle bir şey değilmidir. Umarım sana bunu nasıl yapabileceğini göstermeme izin verirsin.

İLETİŞİM İÇİN:
Bana: kirpi@erkegieldeetme.info
Websitemdeki alışverişlerle ilgilenen destek bölümümüze ulaşmak içinse destek@erkegieldeetme.info adresine yazabilir ya da websitemde bulunan canlı destek düğmesini kullanabilirsin.

Ana Sayfa | Makaleler | Erkeğini Baştan Çıkar | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön