Erkeği Elde Etme - Erkeği Elde Etmenin Yolları

Live Support

İçeriğe git

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA - Çekici İletişim de Yapılan Hatalar

ERKEKLERİ BAŞTAN ÇIKARMA SIRLARI
Çekici İletişim de Yapılan Hatalar - Yazar: Ricci

erkekleri baştan çıkarma
Eğer bir erkekle iletişim kurmak konusunda hüsrana uğradıysan, eminim şu iki senaryodan birini yaşamıştın:

Çekici İletişim Hatası #1: Duygularını Aşırı Açma

Bu genelde, ona önce KENDİ HİSLERİNİ GÖSTERMENDEN kaynaklanır, çünkü bir şekilde onun da sana duygularını açmasını sağlayacağına inanırsın.

Çekici bir erkeğin, bir kadından farklı bir duygusal yapısı vardır ve bu, onun sana açılmasını ve duygularına kulak vermesini sağlayacak çokta iyi bir yol değil aslında.

Duygularını gereğinden fazla paylaşmak ve söylemek, aslında istediğinin tam da tersi bir etki yaratır. Bu özellikle senden yavaş yavaş soğumaya ve kendini sana kapatmaya başlamış bir erkek için geçerli.

Olay şu:

Eğer akılda tutulması gereken bir şey varsa, o da bir erkeğin sana olan hislerini öğrenmenin yolunun kendi hislerinden konuşmaktan geçtiğidir.

Ki bu beni diğer iletişim hatasına götürüyor.

Çekici İletişim Hatası #2: Yersiz Beklentiler

İlişkiler de yanlış gidebilecek şeyler arasında belki de kadınları en çok hüsrana uğratan, acı veren ve kötü sonuçlar doğuran şey işte bu hatadır.

Tanıdığım bütün kadınlar da bunu defalarca ve defalarca gördüm - arkadaşlarım, kuzenlerim, iş arkadaşlarım... Ve eposta bültenlerimi okuyan danışanlarımdan da bu konu da bir çok eposta alıyorum.

Bu durum, bir kadın bir ilişkiye başlayıp o ilişkinin bağlı ve tutkulu bir uzun süreli ilişkiye dönüşmesini beklemesinden başlar ve erkeğin aynı beklenti ve istekte olmamasıyla, hayal kırıklığıyla sonuçlanır.

Bu durum genel de iki şekilde yaşanır: Kadın o ilişki de ne istediğini bilir ama ilişkiyi berbat etmekten korkarak ve her şeyin kendiliğinden hallolacağını düşünerek hiç sesini çıkarmaz.

Ya da erkeğin kendine uygun olmadığını anlayan kadın, istifini bozmaz ve her şey yolundaymış gibi davranır. Kendine de bunu inandırır.

Bu bir çığ gibi sonunda paramparça olmak üzere devamlı büyüyen bir sorundur. Ve aslında kendini önceden belli eder. Ancak duygular ve muhtaçlık hissi bunu görmeye engel olur.

Sonrasındaysa bastırdığımız duygular birikerek, en sonunda kadının patlamasına ve erkeğin kendini kapatmasına ya da ortadan tamamen kaybolmasına neden olur.

Ne İstediğin Konusunda Açık Olmak

Bu iki iletişim hatasından kurtulma ve olası bir ayrılığı önlemenin ilk adımı, bir ilişki de ne istediğin konusunda açık olmaktır.

Ne istediğin konusunda açık olmak, zihnini doğru insanlar ve durumları kendine çekmek konusunda sana olumlu yönde kılavuzluk eder.

Sonraki adımsa duygularını çok dramatize etmeyerek iletebilmek ve böylece onu kendinden soğutmak yerine, seni dikkatle dinlemesini sağlamaktır.

Bunu yapmak için sözcükleri ve vücut dilini nasıl kullanabileceğin hakkında belirli yollar var. Bunları e-kitabım "Erkeğini Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla" da etraflıca anlatıyorum.

Bu e-kitapta sana, erkeklerle iletişim de neyin işe yaradığını, ilişkinde istediğini elde edecek şekilde ve hislerini bastırıp bir müddet sonra patlayarak kendini ve erkeğini hüsrana uğratmadan duygularını nasıl açabileceğini göstereceğim.

Ayrıca sana "Olmuş" bir erkeği diğerlerinden nasıl ayırt edebileceğini ve böylelikle sana uygun olmayan bir erkek için boşa zaman ve enerji harcamadan nasıl istediğin türden bir ilişki yaşayabileceğini göstereceğim.

E-Kitabımı şuraya tıklayarak indir:
Buraya tıkla.


Bu Seti Şimdi İndirmeye Başla


Erkeğini Baştan Çıkar Ve Kendine Bağla

Şunları Nasıl Yapacağını Öğreneceksin:

- Bir Mıktanıs Gibi Çekici Olmayı

- Aranızdaki Bağı Büyük Oranda Artırmayı

- "Sonsuzluk Hissini" Kuvvetlendirmeyi

210 Sayfadan Fazla Güçlü Teknik, Bilgi, AlıştırmaDaha Fazla Bilgi>>
Okur Yorumları

"Kitabın bir harika. Kesinlikle bir erkeğin bakış açısı çok daha gerekli. Teşekkürler Ricci bey :)"
Ceren

"Sadece merakımdan okudum kitabınızı ve gerçekten çok beğendim."
Elif

""Hemen cevap yazmana sevindim. Ben bu açıdan düşünmemiştim hiç. Gerçekten ilgilenen birisin umarım her şey istediğin gibi olur."
NihanSeti Şimdi İndir


Ekitabım da Şunları Bulacaksın:


- Bir erkek neden bazı kızlarla ciddi düşünür bazılarıyla düşünmez

- Seni dinlemesini sağlayacak şekilde nasıl iletişim kurarsın

- Çekicilik ve uzun süreli aşk yaşamanın sırları

- Ve Bonus Materyaller


Daha Fazla Bilgi>>Ana Sayfa | Makaleler | Erkeğini Baştan Çıkar | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön