Erkeği Elde Etme - Erkeği Elde Etmenin Yolları

Live Support

İçeriğe git

Ricci Hakkında

Ricci, Aşk Hayatın Konusunda Neden En Yararlı ve En Kaliteli Bilgileri Alacağın Kişidir?


- Normal bir kadının çekiciliğini en az %700 artırması onun elindedir. Ve fiziksel çekicilik bu konuda göründüğü kadar önemli değildir. Bunun en iyi eğitimini almak,

- KALICI çekicilik yaratmak,

- Var olan ilişkini canlandırmak,

- Adım adım çekiciliğin her alanı ve erkekler konusunda repertuarını en az 4 kat geliştirmek için bir şey yapmanın zamanı geldiğini düşünüyorsan, doğru yerdesin.

Burada başkalarının yazdıklarının çevirisini yapıp kendine fayda elde etmeye çalışmadan, tamamen orjinal ve işe yararlılığı 18 yıl boyunca yüzlerce kez test edilmiş bilgileri bulacaksın.

Ricci, kendini çekicilik bilimi konusunda dünyanın en faydalı insanı olmaya adamış ve bunun için 6 yıldır elinden gelen bütün gayreti gösteren bir insan. Çünkü o, insanların bu konuda ne gibi zorluklar yaşadığını belki de en iyi bilen kişidir.

Bu konuda 6 yıldır hem erkeklere hem de bayanlara hazırladığı birebir eğitimler, kitaplar ve makalelerle, kendi en iyi halleri olmaları ve çekici bir hayat oluşturmaları için onlara yardımcı oluyor.

Ricci' nin 18 yıllık bilgisinden ve tecrübesinden faydalanmak şu an senin elinde. Ücretsiz eposta kursuna henüz katılmadıysan
buraya tıklayarak kesinlikle katılmalısın.


Diğer İnsanlar Ricci Hakkında Ne Düşünüyor?

"Kitabın bir harika. Kesinlikle bir erkeğin bakış açısı çok daha gerekli. Teşekkürler Ricci bey :)"
Ceren

"Sadece merakımdan okudum kitabınızı ve gerçekten çok beğendim."
Elif

"Ricci selam. Ekitabın çok güzel olmuş sana bi sorum var....."
Sena

"Hemen cevap yazmana sevindim. Ben bu açıdan düşünmemiştim hiç. Gerçekten ilgilenen birisin umarım her şey istediğin gibi olur."
Nihan


Ücretsiz ekursa kayıt oldun mu? Her bir kaç günde bir Ricci' nin en kaliteli makalelerini epostanda göreceksin. Bu Ricci tarafından verilen tamamen ücretsiz bir hizmet. Eposta adresini yazarak hemen kayıt ol.


"Ücretsiz Eposta Kursumda Şunları Bulacaksın"


- Çekici Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin 54 Yolu Ekitapçığı

- Senden Soğumasını Sağlayan En Kritik 8 Hata

-
Nasıl "Küçük Bir Kaçamak" tan Fazlası Olursun

- Arkadaşlık Bölgesinden Çıkmanın Yolu

- Sitedeki Gelişmelerden Anında Haberdar Olma Şansı


VE ÇEKİCİ İLETİŞİM HAKKINDA ONLARCA DERS DAHA ÜCRETSİZ OLARAK HER BİR KAÇ GÜNDE BİR EPOSTA ADRESİNE GÖNDERİLECEK


Merhaba ben Ricci,

Sana başkaları gibi her şeyi bildiğimi ya da bu dünyadaki bütün sorunlarını çözeceğimi söylemeyeceğim. Çünkü bende herkes gibi bir insanım. Diğer insanların yaşadıklarını bende yaşıyorum. Benim de hatalarım oldu.

O zaman beni neden dinleyesin?


16 senedir çekicilik bilimi ve iletişim psikolojisi ile ilgileniyorum. Bu konuda erkeklere 3 senedir yazdığım kitaplar ve verdiğim eğitimlerle GERÇEK ve her açıdan doyurucu bir ilişki nasıl yaşanır' ı öğretiyorum.

Geçen sene başıma gelen bir olay kadınların da aslında yardımıma ve bakış açıma ihtiyaçları olduğunu bana kanıtlayan bir olaydı.

Bir kız arkadaşım erkek arkadaşıyla 2 aydır gayet mutlu bir ilişki sürdüyordu. Hatta "gerçek değil gibi geliyor hala" dediğini hatırlıyorum. Ancak 1 hafta sonra beni arayıp ağlayarak, "Beni terk etti ............... Ne yaptım ki, her gün saatlerce konuşuyorduk, birbirimize hediyeler alıyorduk..."

Bir çok kişi bu anlattıklarının normal bir şey olduğunu savunacaktır. Ama ben "Dur, dur, dur. Ne yaptın. Her gün saatlerce mi konuştunuz?? E direk "Benim hayatımda yeni tanıştığım birinden daha önemli bir şey yok" deseydin yüzüne daha iyiydi. Senin iyi bir kötü kız olmayı öğrenmen gerek" dedim.

Ve ona biz erkeklerin fiziksel güzelliğe tav olduğuna ama bir kadına bağlanmamız için duygusal ve zihinsel çekiciliklerininde olması gerektiğini anlattım dakikalar boyunca. Ve şu an eskisinden çok daha anlamlı bir ilişkisi var. 5 ay oldu her halde...

Hayattaki belki de en önemli ve aynı zamanda en eğlenceli konu olan kadın erkek ilişkileri çocukluğumdan beri ilgimi çeken bir konu.

15 yaşında bir ansiklopedi de Sigmund Freud' un cevabını bulamadığı tek sorunun "Kadınlar Ne İster?" olduğunu öğrendiğim de başladı her şey.

Bu konuya olan ilgim her geçen gün arttı. Yüzlerce insanla tanıştım, 200 den fazla e-kitap ve semineri neredeyse ezberledim. Bu konu beynimizi pozitif bilgi ile beslemek açısından da mükemmel bir konu bence.

2 yıllık bir ilişki sonunda bir kaç ay önce hayatımın aşkıyla evlendim ve şu an çok güzel bir evliliğimiz var. Darısı herkesin başına.

Ve 6 senedir yüzlerce erkeğe birebir eğitim ve kitaplarımla ulaşma fırsatına eriştim. Şimdi sıra kızlar da.

4 ay boyunca gündüz ve gecemi ayırdığım
"Erkeğini Baştan Çıkar Ve Sonsuza Kadar Kendine Bağla" e-kitabımla artık kızlara da doğru olduklarından emin oldukları yanlışları göstermek ve şimdi olduklarından çok daha çekici olmak ve erkekleri anlamak konusundaki bakış açımı onlara sunabilmek beni gerçekten mutlu ediyor.

Sana keşfettiğim belki de en önemli sırrı söyleyeyim: Çekicilik konusunda önemli olan ne güzellik, ne popülerlik ne de zengin olmaktır. Hayatının aşkını yaşamak için bunlar... elbette avantaj ama asıl önemli olan şey bambaşka.


ASIL ÖNEMLİ OLAN ÇEKİCİLİĞİN NASIL İŞLEDİĞİNİ ÖĞRENMEKTİR.


Gerçekten çekici bir erkekle ilk tanıştığımız sıralarda iltifatlar ve onay arayan, kolay elde edilebilir olduğun anlamına gelecek hareketlerde bulunmak kadınları bir yere götürmedi çünkü ÇEKİCİ ERKEKLERE HER KIZ BÖYLE DAVRANIYOR! Dolayısıyla erkeğin gözünde diğer kadınlardan farkın kalmıyor.

İnsanlar nasıl olurda diğer insanların %99 unun yaptığı bir şeyi aynen yapıp FARKLI BİR SONUÇ beklerler?

Peki çözüm ne?

ÇEKİCİ bir şekilde FARKLI olmak. (Sadece farklı olmakta değil. Bu en fazla bizi ucube yapar)

Hayatının bu alanında artık bir şeyler yapmak istiyorsan, doğru yerdesin.

Başlangıç olarak
Ücretsiz Eposta Kursuma abone olabilir, çekicilik ve erkekler konusunda bulabileceğin en kaliteli bilgilere ihtiyaç duyduğunda e-kitap setime göz atabilirsin.


Tekrar görüşmek üzere

Dostun,
Ricci


İletişim:
kirpi@erkegieldeetme.info
destek@erkegieldeetme.info ya da websitemdeki canlı destek düğmesini kullanabilirsiniz.Ana Sayfa | Makaleler | Erkeğini Baştan Çıkar | RİCCİ KİMDİR | Site Haritası


İçeriğe geri dön | Ana menuya dön